این روزها حرف از پر کردن قلب رئاکتور هسته‌ای اراک نقل و نبات سخنان دیپلمات های کشورمان است

اما چرا با خوشحالی این حرف ها را می زنند نکنه واقعا باورشان شده که بازی برد برد بوده؟!!!

به هر حال نتیجه بازی برد برد نفت ۳۰ دلار و کمتره که به اسم عربستان و به کام کد خداست.

از قضا سرک انگبین صفرا نمود     روغن بادام خشکی می فزود

یاد  شهید استاد  علی محمدی

یاد شهید شهریاری که به اخلاق و عرفان هم در میان دانشجوهاش شهره بود

یاد شهید روشن

و امروز یاد شهدای مدافع حرم

گرامی

شهید شهید راه اسلام است چه شهید هسته‌ای، چه شهید مدافع حرم، چه شهید دفاع مقدس و انقلاب

ما شهید راه رفاه مردم نداریم. اشتباه فکر کرده اند کسانی که فکر کردند این ها در راه کسب رفاه مردم شهید شدند

اما راستش من یه گلگی از این شهدای هسته ای دارم  و اون این که فکر کنم شما اشتباه کردید

اول باید به کار فرهنگی می‌پرداختید و فکری برای تفکر خودباختگان می کردید و بعد دنبال انرژی هسته ای می رفتید

اگه این کار را می کردید الان زحمات چند ساله تان را زیر بوتو ن دیپلماسی نمی کردند

به قول مولانا

ما در این انبار گندم می‌کنیم      گندم جمع آمده گم می‌کنیم

می نیندیشیم آخر ما به هوش      که این خلل در گندم است از مکر موش

موش تا انبار ما حفره زده است     وز فنش انبار ما ویران شده است

اول ای جان دفع شر موش کن      و آن گهان در جمع گندم جوش کن

گرنه موشی در انبار ماست      گندم اعمال چل ساله کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟

آینده علمی بچه های فیزیک

فیزیک اسلامی (قسمت اول)

وقتی از ماورا حرف می‌زنیم یعنی چقدر از ماورا حر ف می‌زنیم و چقدر از ماورا حرف نمی‌زنیم؟!

شهید ,گندم ,ای ,برد ,انبار ,یاد ,هسته ای ,چه شهید ,بازی برد ,می کردید ,رفاه مردم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جغرافیا دنیای مجازی إِنَّکَ بِالْوادِ الْمُقَدَّسِ طُوی مکتوبات جوان ایرانی ارک نوین powerpoint12 مانکن گریتینگ | آژینه صنعت اراک مد چی